מעתה תחול חלוקה שונה בין סדרות הטרקטורים המיובאות לארץ על ידי שתי היבואניות הרשמיות. היכנסו לפרטים

John Deere 5100M

חברת י. קמחי מכפר הנגיד, יבואנית ציוד הגינון, רכבי העבודה והטרקטורים הקומפקטיים של ג'ון דיר לארץ, מודיעה על הרחבת היצע סדרות הטרקטורים שהיא מייבאת גם לסדרה 5, ומעתה היא תהיה היבואנית, המשווקת ונותנת השירותים לסדרה זו – במקביל לשיווק הסדרה על ידי מפרם. עד כה יובאה סדרה 5 – על תת הסדרות שלה – על ידי יבואנית הציוד הכבד יותר של ג'ון דיר, חברת מפרם מעמק חפר, ועל פי החלטת הנהלת ג'ון דיר העולמית, כך דווח, תייבא את הסדרה גם חברת י. קמחי.

John Deere 5GL

בכך עולה לכדי חמש מספר סדרות הטרקטורים הקומפקטיים שהחברה מייבאת – 2, 3, 4 ו-5 – ובכך מציעה מעתה החברה טרקטורים בטווחי ההספק שבין 25-125 כ"ס בקירוב. חברת מפרם מייבאת את הטרקטורים מסדרה 5 במקביל, כאמור, ואת הגדולים יותר מתוצרת ג'ון דיר, קרי: מסדרה 6 ומעלה.

John Deere 5R

יובל קמחי, מבעלי חברת י. קמחי, מסר עם פרסום החלטת ג'ון דיר: "אנו מברכים על ההחלטה המשמחת לאפשר לנו לשווק בישראל גם את סדרת הטרקטורים מסדרת 5 של ג'ון דיר. החלטה זו היא הכרה ותמיכה נוספת בהישגי חברת י. קמחי בשוק הישראלי מזה 21 שנים. הישגים הנובעים בעיקר ממתן שירות וגיבוי מקצועי ואמין למוצרים וכן ממערכות היחסים הטובות עם הלקוחות".

John Deere 5GN

'סדרה 5' הוא למעשה שם כולל לכמה וכמה תתי סדרות שכולן כוללות את הספרה 5 בשמותיהן. תחת סדרה זו מוצעים כמה דגמים רב משימתיים כמו גם דגמים ייעודיים לעבודות בכרם או במטע (צרים יותר). מהיבואנית נמסר כי בשלב זה נבחן כל ההיצע ובקרוב יוחלט אילו תתי סדרות תגענה לארץ. התוכנית היא להעמיד בחצר היבואנית כלים רלוונטיים כבר בינואר-פברואר 2020.

John Deere 5065e