, ,

טרקטורים חדשים למטעים (וידאו)

לנדיני מרחיבה את היצע הטרקטורים למטעים ולכרמים מתוצרתה עם סדרה חדשה – Rex3. בקרוב גם אצלנו

לנדיני Rex 3

לנדיני האיטלקייה מרחיבה את היצע הטרקטורים למטעים ולכרמים מתוצרתה עם סדרה חדשה נוספת: Rex 3. סדרה זו מתמקמת בין סדרה Rex 2 הקומפקטית יותר לבין סדרה Rex 4 הגדולה והחזקה יותר, והיא מכסה את טווח ההספק שבין 55 ל-75 כ"ס. עם מידות דומות לסדרה Rex2 והתבססות מכאנית עליה, מהווה סדרה Rex3 למעשה מהדורה חזקה יותר שלה; סדרה Rex2 מכסה טווחי הספק שבין 44 ל-51 כ"ס.

סדרה Rex3 יושבת על שלדה דומה לסדרה Rex2 אך הסרנים מאסיביים וחזקים יותר, וכך גם החלק הקדמי, הכולל זרועות מאסיביות (כושר הרמה עד 1.0 טון) ויציאת כוח (PTO) – שתיהן כאופציה בתשלום. הוספת הקשיחות לסדרה זו ביחס לסדרה Rex2 עליה היא מתבססת נועדה לאפשר עבודה עם ציוד כבד יותר והדורש יותר כוח להפעלתו ביחס ליכולות הסדרה החלשה יותר.  

לנדיני Rex 3

סדרה Rex 3 כוללת בשלב זה שלוש גרסאות, כולם מונעות באמצעות מנוע קוהלר (Kohler) 4-צילינדרי בנפח 2.5 כ"ס: לנדיני Rex3-060 F עם 55 כ"ס; לנדיני Rex3-070 F עם 65 כ"ס ולנדיני Rex3-080 עם 75 כ"ס. כל הגרסאות שוקלות כ-2.0 טון והן מציעות כושר הרמה מרבי בזרועות האחוריות של עד 2.3 טון (עם משקול קדמי). המערכת ההידראולית כוללת 2 משאבות נפרדות שאינן תלויות זו בזו: אחת בספיקה של 28 ליטר/דקה מיועדת למערכת ההיגוי, והשנייה – בספיקה של 50 ליטר/דקה לזרועות וליציאות ההידראוליות. כל הגרסאות מוצעות עם קבינה פתוחה (גובה קצה גלגל ההגה 125.6 ס"מ) או מונמכת וסגורה (כ-225 ס"מ). הרוחב המינימאלי של טרקטורים אלו עומד על 136 ס"מ. תיבת ההילוכים כוללת 16 הילוכים לפנים ו-16 לאחור, בתוכם הילוכי זחילה.

ניתן להזמין עבור דגמים חדשים אלו עד 3 יציאות הידראוליות וכסטנדרט מוצע PTO עם שני מצבי עבודה: power לציוד הדורש את מלוא ההספק בכדי להפעילו, ו-economy – לציוד קל או חסכוני יותר בהפעלתו.

מחברת דוד צ'פניק ובניו, יבואנית לנדיני לארץ, נמסר כי בכוונת החברה להציע סדרה חדשה זו אצלנו כבר במהלך הרבעון הראשון של 2020.