, ,

ניו הולנד משדרגת את היצע ה-Boomer

New Holland Boomer 46D
ניו הולנד משיקה שני דגמים חדשים של טרקטורים קומפקטיים במסגרת משפחת ה-Boomer המצליחה שלה. 'בומר' מכונה משפחת טרקטורים קומפקטיים שהושקה ב-2008, ומוצעת מאז במנעד גדלים רחב יחסית, והפונה למגזרים כמו גינון, משתלות, תחזוקה וכמובן – חקלאות; הכלים הגדולים יותר משמשים לעבודה עם כף, עבודות חקלאיות קלות, ברפתות ועוד.
בימים אלו מתחילה ניו הולנד לשווק שני דגמים חדשים בסדרת הבומר: Boomer 46D ו-Boomer 54D, שניהם עם תיבה רציפה (CVT) והספקים של 46 ו-54 כ"ס בהתאמה ו-36 ו-43 כ"ס-PTO, בהתאמה. שני הטרקטורים החדשים מצוידים במשאבה הידראולית עם ספיקה של כ-60 ליטר/ד' ולשניהם יכולת הרמה של 1.6 טון בזרועות האחוריות.
New Holland Boomer 46D
בניו הולנד גאים מאוד בתיבה הרציפה המותקנת בשני הטרקטורים החדשים, ומגדירים אותה כ"טובה ומתקדמת בשוק". למערכת קוראים EasyDrive ולטענת אנשי היצרנית היא מיועדת לתפקד באופן מיטבי בטווח משימות ותנאים רחב במיוחד, עם התאמה למשימות אטיות הדורשות כוח רב מחד, ועד לנסיעה מהירה (יחסית; המהירות המרבית בשני הטרקטורים החדשים היא 30 קמ"ש) בסל"ד נמוך ככל הניתן. למפעיל אפשרות לכוון ידנית את מהירות העבודה, באמצעות מערכת הדומה למערכות ה-Cruise Control המוכרות מכלי רכב אחרים. זאת ועוד: אותה מערכת EasyDrive מאפשרת עוד כיוון עדין ומדויק של מהירות התגובה של הטרקטור, באמצעות שליטה וכיול של תחילת וסיום הנסיעה, במטרה למזער תופעות של זינוק חד מדי או מהיר מדי מהמקום, או הגברת/האטת מהירות הנסיעה תוך כדי עבודה באופן החלק והרציף ביותר.
New Holland Boomer 54D
כתוצאה מכל אלו מובטחת ניצולת מרבית של המנוע. זה האחרון מיוצר על ידי חטיבת המנועים בפיאט (FPT) ומוכר זה מכבר מדגמי הפארמאל הקומפקטיים של קייס. מדובר ביחידת כוח מתקדם, חדשה וקומפקטית בממדיה הכוללת 3 צילינדרים ונפח כולל של 2.2 ליטר – העומדת כמובן בתקני Tier 4B.
שני דגמי ה'בומר' החדשים מוצעים כסטנדרט עם עמדת מפעיל פתוחה, אך כאופציה ניתן לקבל תא מפעיל סגור, המכונה כאן על ידי היצרנית SuperSuite. בהודעה לעיתונות לא מהססים אנשי ניו הולנד להגדיר קבינה זו כ"מרווחת, נוחה ומבודדת ביותר בסגמנט"; המפרט כולל בין השאר שתי דלתות גדולות, שטח זגוגיות גדול במיוחד, יחידת גג הכוללת בתוכה מזגן וחלון לטובת עבודה עם מעמיס קדמי, עמדת הגה ויחידת מושב הניתנים לכוונון נרחב ויחידת תפעול ומתגים שעוצבו לטובת נוחות מרבית בתפעול, גם לאורך זמן. לפניה ליבואנית ניו הולנד לארץ, לחצו כאן
New Holland Boomer 54D

1 תגובה

תגובות סגורות