לוגו Agrivest

החממה הטכנולוגית טרנדליינס אגטק-מופת, המתמקדת בפיתוח טכנולוגיות אגריטק ישראליות, מארגנת את כנס Agrivest השני בישראל שמטרתו להוות פלטפורמה ייחודית למפגש בין השחקנים השונים בזירה זו. מארגני הכנס מסבירים כי ככל שאוכלוסיית כדור הארץ גדלה כך גדל הצורך בהזנה מספקת. הדרך היחידה להתגבר על המחסור והפער בין הביקוש להיצע הוא שימוש ופיתוח טכנולוגיות חדשות ומתקדמות, שתאפשרנה חשיפה ושימוש במשאבים חדשים, התייעלות בצריכת משאבים קיימים ומחזורם. טכנולוגיות אלו הפכו בשנים האחרונות למבוקשות מאוד בקרב קרנות הון ומשקיעים, המזהים את הפוטנציאל העצום הטמון בפיתוח החקלאי, ומייצרות תנופה עולמית בתחום.
הכנס, שיתקיים בתחילת דצמבר במוזיאון ארץ ישראל בתל אביב, יאגד תחת קורת גג אחת אנשי מקצוע מכל העולם, נציגי ממשל, מדענים, אנשי עסקים מובילים, משקיעים בתחום האגריטק, יזמים ועוד.
במסגרת הכנס חברות הזנק ישראליות נבחרות תצגנה את מיטב החדשנות הטכנולוגית בתעשיית החקלאות הישראלית ויאזינו לפאנלים והרצאות בתחום, כאשר במוקד יעמדו דבריו של שר החקלאות, יאיר שמיר. ד"ר ניצה קרדיש, מנכ"לית חממת טרנדליינס אגטק-מופת, ממארגני הכנס: "מדובר בהזדמנות ייחודית לחשיפה, הצגה מקצועית ומפגש עם מגוון רב של משקיעים, קרנות וחברות מובילות בתחום האגריטק, מהארץ ומחו"ל".
יופיע בכנס Agrivest 2013: יאיר שמיר, שר החקלאות, לצד דר' ניצה קרדיש, מנכ"לית חממת טרנדליינס אגטק-מופת, ממארגני הכנס
כנס ה-Agrivest שהתקיים בשנה שעברה זכה להצלחה רבה ולהשתתפותם של משקיעים מהארץ ומחו"ל ולחשיפה של מיזמים ייחודיים רבים בתחום האגריטק. "בעקבות ההצלחה לה זכה הכנס בשנה שעברה, אנו הופכים זאת למסורת ומקיימים את כנס ה-Agrivest השני ב-3 לדצמבר 2013", אומר סטיב רודס, יו"ר קבוצת טרנדליינס. "הכנס נערך בשיתוף עם משרד הכלכלה, משרד החוץ ומכון הייצוא. שותפים ישראלים זרים כוללים את Greenberg Traurig ,Shibolet, Makhteshim-Agan, E&Y, Greensoil Wanaka Capital, Yissum, Lely , BIRD, IATA ועוד".החקלאות, ספקית המזון של האנושות, הפכה זה מכבר לטכנולוגיה מתקדמת, ומצב זה לא עתיד להשתנות
"לישראל יש את הכלים, הידע והיכולת להוביל את הפיתוח והמסחור של המחקר הטכנולוגי בתחום החקלאות, ובכך להפוך ל'עמק האגריטק' של העולם", אומרת דר' קרדיש; "הטכנולוגיות החקלאיות מהוות את התשתית לפתרון סוגיות רציניות בתחום הרעב העולמי, בעיות שדנות בעיקרן בחוסר של מים לחקלאות, אדמות פוריות ופיתוח אמצעים להגברת היבול ממשאבים הולכים ודלים. כנס Agrivest מהווה חלון ההזדמנויות ופלטפורמה למפגש בין משקיעים ליזמים. יש עניין עצום בעולם בפיתוחים הישראליים ויש לייצר את נתיבי ההשקעה של כסף מקומי וזר לתחום מרתק ומבטיח זה."
למעוניינים בפרטים נוספים על הכנס או להשתתף בו, מוזמנים להיכנס לקישור הבא, כאן